Typ zdroje Úsporná žárovka / zářivka

Filtrovat
Typ svítidla
Funkce
Materiál
Barevné provedení
Typ zdroje
Stmívatelné
Teplota světla
Venkovní moderní sloupek na stěnu HELSINKI
Venkovní osvětlení válcovitého tvaru je svou montáží určen na stěnu domu. Tento nadčasový designen s rovnoměrným rozptylem světla dělá ze světla velmi lukrativní a žádané venkovní osvětlení. Výška sloupku zaujímá 39 cm. Převis od stěny je 16,5 cm. Je vyrobeno z kvalitní nerezové oceli s ochranným venkovním krytím, konkrétně IP44.
Kód: 81753
Venkovní moderní sloupek na stěnu HELSINKI
CITY
Luxus a elegance v jednom, to je venkovní osvětlení určené svou montáží na zeď domu. Svítidlo je široké 23, 5 cm a vysoké 26 cm. Je vyrobeno z nerezové oceli, vhodné osadit úsporkou s paticí E27.
Kód: 82309
CITY
Svítidlo venkovní s pohybovým čidlem HELSINKI
Během chvilky díky tomuto venkovnímu svítidlu válcovitého tvaru snadno oživíte váš exteriér. Výška tohoto velice oblíbeného venkovního svítidla na stěnu je 42 cm. Zasahuje 16,5 cm do prostoru. Možné svítidlo osadit žárovkou s paticí E27. Nerezová ocel, která byla na tento model použita je velmi kvalitně zpracována. Stínidlo je z plastu, ovšem k nerozeznání od skla.
Kód: 83278
Svítidlo venkovní s pohybovým čidlem HELSINKI
Venkovní moderní sloupek HELSINKI
Svítidlo je vybaveno ochranným krytím IP 44, které jej značí jako vodě odolnou, což vám zaručí, že vám lampa bude sloužit ještě po dlouhá léta. Výška světelného sloupku je 45 cm. K osazení příjezdových cest, okrasných zahrad nebo k osvětlení altánku pro večerní posezení s přáteli. Je vyrobeno z kvalitní nerezové oceli. Stínítko je bílé barvy z plastu, v nerozeznání od skla.
Kód: 81751
Venkovní moderní sloupek HELSINKI
Venkovní světlo na zeď CITY
Venkovní osvětlení, která má šmrnc. Krásné a designově zpracované venkovní světlo na zeď je vybaveno paticí E27. Barva stínítka je mléčná bílá v kombinaci s nerezovou ocelí. Svou výškou 26 cm a šířkou 23,5 cm osvětlí večerní příchod do domu.
Kód: 88139
Venkovní světlo na zeď CITY
Venkovní svítidlo na stěnu domu CITY
Svítidlo je velmi praktické, moderní s kapkou vznešenosti. Díky čistě hladkým liniím si ho zamiluje každý. Pergolu či zevnějšek domu rázem promění v ráj světelné hry. Venkovní nástěnné svítidlo pochází ze světelné kolekce CITY a je vyrobeno z nerezové oceli. Jeho ochrana krytí je IP44, v krytí IP54, je tedy vhodné do zahrad či na zeď domu.
Kód: 88487
Venkovní svítidlo na stěnu domu CITY
Venkovní svítidlo nástěnné CADIZ 1
Venkovní nástěnné má patici E27 (lze nahradit úsporným zdrojem). Světelný zdroj není součástí dodávky. Materiálem je nerezová ocel a plastové stínítko. Rozměr na výšku je 39 cm a převis j 16,5 cm.
Kód: 92335
Venkovní svítidlo nástěnné CADIZ 1
Venkovní osvětlení nástěnné CITY CLASSIC
Černo zlaté osvětlení z nerezové oceli s bílým stínítkem bude ideálním doplňkem k běžnému rodinnému domu. Báječně vynikne na nové fasádě i u starších chaloupek, kterou rekonstrujete. Svítidlo je zdobené mřížkou. Cela konstrukce je vyrobená z nerezové oceli, což jí zaručuje dlouhou životnost. Stínítko je z plastu v nerozeznání od skla a navíc má velikou výhodu, je při upuštění prakticky nerozbitné.
Kód: 88577
Venkovní osvětlení nástěnné CITY CLASSIC
Nástěnná lampa CALDIERO 97146
Nástěnná lampa CALDIERO je osazena paticí E27, maximální příkon 10W. Krytí IP44. Materiálově kombinuje pozinkovanou ocel v módním odstínu antracit a bílý plast. Výška 24 cm. Převis 18,5 cm.
Kód: 97146
Nástěnná lampa CALDIERO 97146
RIGA 3
Zápustná bodovka s černým okrajem je vyrobená z nerezové oceli, díky čemuž se stává vysoce odolnou. Její ochranné krytí je IP67, což odolá vodě i prachu. Bodovka je vybavena paticí E27 s příkonem na celkových 1x 15W. Ideální pro umístění do podlah.
Kód: 86188
RIGA 3
Venkovní nástěnné osvětlení s čidlem CITY
Každý vstupní prostor do domu, dokonce i ten nepříliš velký se neobejde bez dostatečného osvětlení. Díky detekci pohybu se vám snadno odvděčí krásným a příjemným světlem, jehož světlo vás bude obklopovat v době, kdy ho nejvíce budete potřebovat. Venkovní svítidlo na stěnu domu je zdobené mřížkou a má čistě linie. Stínítko je v mléčné bílé barvě a tělo svítidla je vyrobeno z nerezové oceli, což dáv
Kód: 88144
Venkovní nástěnné osvětlení s čidlem CITY
RIGA 3
Venkovní bodovka má moderní design. Je z nerezové oceli bílá/chrom. Místo vyjmenovávání předností stačí povědět, že se jedná se o velmi odolné svítidlo s krytím IP 67, což nejvíce svědčí o jeho dokonalé kvalitě. Vhodná pro umístění do podlah. Je vyrobené z nerezové oceli a stínítko je z odolného kvalitního plastu.
Kód: 86189
RIGA 3
Venkovní nástěnné osvětlení s čidlem CITY
Venkovní svítidlo s pohybovým čidlem je ideální volbou ke vchodovým dveřím. Společně s okrasnou zahradou vašeho domu vytvoří kouzelnou atmosféru. Nástěnná venkovní svítidlo zdobené mřížkou má čistě hladké linie. Stínítko je v mléčné bílé barvě a tělo svítidla je vyrobeno z nerezové oceli. Zároveň bylo vyrobeno v krytí IP44, což zaručuje ochranu vůči vodě a prachu. Převis od stěny je 9 cm. Svou vý
Kód: 88142
Venkovní nástěnné osvětlení s čidlem CITY
Venkovní svítidlo s pohybovým čidlem sloupek HELSINKI
Díky tomuto venkovnímu sloupku si dopřejete moderní aranžmá, které se hodí do jakékoliv zahrady nebo k osvětlení příchodové cesty do domu. Sloupek je vysoký necelých 50 cm, konkrétně 45 cm. Je vyráběno z nerezové oceli, stínidlo je bílé a z plastu. Provoz je umožněn díky zdroji s paticí E27.
Kód: 83279
Venkovní svítidlo s pohybovým čidlem sloupek HELSINKI
Venkovní světlo SEVILLA
Dopřejte si odpočinek v náruči přírody. Toto venkovní osvětlení se hodí nejen do pergol či teras, ale k osvětlení garáže či zahradního domku. Nástěnná venkovní svítidlo zdobené mřížkou má čistě linie. Stínítko je v mléčné bílé barvě a tělo svítidla je vyrobeno z oceli. Je vyrobeno v krytí IP44, což zaručuje ochranu vůči vodě a prachu. Převis od stěny je 8,3 cm. Vyžaduje ke svému provozu světelný z
Kód: 88119
Venkovní světlo SEVILLA
Venkovní nástěnná lampa CALDIERO 97452
Venkovní nástěnná lampa CALDIERO je konstruována s paticí E27. Maximální povolený příkon činí 10W. Krytí IP44. Materiály: nerezová ocel a plast. Na výšku měří 24 cm, hloubka je 14 cm. Převis ode zdi 18,5 cm.
Kód: 97452
Venkovní nástěnná lampa CALDIERO 97452
Moderní stolní lampička stříbrná FABIO
Moderní lampička nejen na pracovní stůl. Mimo skvělého designu má další funkce. Vypínač je umístěna na podstavci lampičky a je zde možnost otočení svitu. Stolní lampička vyzařuje teplé bílé světlo 2700K o příkonu 1x 11W. Výška je 28 cm. Titanová barva stolní lampičky v kombinaci s černou je nadčasového tvaru a s rovnoměrným rozptylem světla.
Kód: 81526
Moderní stolní lampička stříbrná FABIO
Venkovní lampa z nerezové oceli BASALGO
Okouzlující tvar tohoto venkovního osvětlení zaujme milovníky modernějších trendů. Jako zdroj svícení může posloužit, jak klasická, tak i úsporka, která je určená do standardní patice E27. Hlavním materiálem je nerezová ocel. Výška 21 cm.
Kód: 93269
Venkovní lampa z nerezové oceli BASALGO
Venkovní nástěnné svítidlo s pohybovým senzorem VERRES 97238
Venkovní nástěnné svítidlo s pohybovým senzorem VERRES je opatřeno paticí E27, maximální příkon 12W. Krytí IP44. Materiálově kombinuje nerezovou ocel a plast. Spínač ve formě pohybového čidla. Výška 29 cm, hloubka 18 cm a převis 9 cm.
Kód: 97238
Venkovní nástěnné svítidlo s pohybovým senzorem VERRES 97238
Venkovní nástěnná lampa s pohybovým čidlem - odstín antracit CALDIERO 97451
Venkovní nástěnná lampa s pohybovým čidlem CALDIERO je vybavena paticí E27 a povoluje maximální příkon 10W. Krytí IP44. K její výrobě posloužila pozinkovaná ocel antracitového odstínu a bílý plast. Má výšku 24 cm a převis ode zdi 18,5 cm.
Kód: 97451
Venkovní nástěnná lampa s pohybovým čidlem - odstín antracit CALDIERO 97451
Venkovní moderní sloupek vysoký HELSINKI
Nabízíme vám velmi lukrativní a zákazníky velice oblíbené venkovní osvětlení moderního vzhledu. Výška sloupku je 110 cm. Můžete si vytvořit světelnou řadu příjezdové cesty nebo je osadit kolem chodníku k domu. Ochranné krytí je IP 44, což zaručuje odolnost proti dešti, je prachotěstné a díky použití kvalitním materiálu, jako je nerezová ocel, vám bude sloužit po mnoho let. Stínítko je z plastu a j
Kód: 81752
Venkovní moderní sloupek vysoký HELSINKI
Venkovní svícen zapichovatelný SALO
Základnu tvoří pozinkovaná ocel ve stříbrném provedení a stínidlo je bílé barvy. Je vybavena paticí E27 a kabelem se zástrčkou. Výška sloupku je 37,5 cm.
Kód: 92331
Venkovní svícen zapichovatelný SALO
Venkovní LED nástěnné svítidlo VERRES-C 97239
Venkovní nástěnné svítidlo VERRES je vybaveno paticí E27 a maximální povolený příkon činí 9W - kompatibilní LED zdroj přibalen. Chromatičnost 3000K (teplé bílé světlo). Je vyrobeno v kombinaci nerezové oceli a plastu. Disponuje funkcí stmívání. Výška 29 cm, hloubka 18 cm a převis 9 cm.
Kód: 97239
Venkovní LED nástěnné svítidlo VERRES-C 97239
Svítidlo závěsné AIRMAN
Díky tomuto dětskému osvětlení naplníte svou ratolest každodenním úsměvem pohodou a klidem. Toto osvětlení do dětského pokoje je totiž natolik okouzlující, že vytvoří i úsměv dospělím. K výrobku je dodávána úsporná žárovka o příkonu 1x 15W. Je dlouhé 110 cm a široké 32 cm. Vyzařuje krásné teplé bílé světlo.
Kód: 85059
svítidlo závěsné AIRMAN
Venkovní svítidlo s pohybovým čidlem velký sloupek HELSINKI
Moderní charakter získáte díky tomuto venkovnímu sloupku. Provoz je uskutečněn díky použití žárovky s paticí E27. Venkovní sloupek je vysoký 110. V nabídce stejné světelné řady je k dispozici i sloupek menší, konkrétně jde o svítidlo 83279. Výrobek je vyroben z nerezové oceli a stínítko je bílé barvy.
Kód: 83281
Venkovní svítidlo s pohybovým čidlem velký sloupek HELSINKI
Svítidlo závěsné SUSI
Svítidlo do dětského pokoje je zároveň dekorací. Motiv poletujícího čmeldy s roztomilým úsměvem vnese do dětského interiéru závan přírody. Živé a svěží barvy dokáží rozzářit celou místnost. Délka je 33 cm a šířka 30,4 cm. Žárovky jsou součástí dodávky. Dětské osvětlení dává příjemné teplé bílé světlo. Příkon žárovky činí 1x 15 W.
Kód: 83579
svítidlo závěsné SUSI
RIGA 3
Dokonalé propracování v každičkém detailu a dbání na kvalitu. Tento model venkovního osvětlení je zkrátka mistrovským dílkem netradičního osvětlení pro dům i zahradu. Je široké 17 cm a na výšku má 26 cm, hloubka činí 17 cm. Je vyrobené z nerezové oceli v kombinaci s bílým stínítkem z plastu. Můžete ji osadit úsporkou s paticí E27. Má vysoké ochranné krytí - IP67.
Kód: 88063
RIGA 3
Světlo stropní CARPI
Kruhové stropní svítidlo s hliníkovým okrajem má převis 7,5 cm. Uprostřed je umístěno kvalitní plastové stínítko bílé barvy. Světlo je určeno do suchých interiérů, jelikož ochrana krytí je IP20. Žárovka je součástí balení. Světelný zdroj pro patici 2GX13.
Kód: 90447
Světlo stropní CARPI
Koupelnové světlo k zrcadlu GITA1
Kvalitní plastové stínítko k nerozeznání od skla a po okrajích chromovaná ocel dává výrobku šmrnc. Hodí se nejen do koupelny (IP44), ale k osvětlení chodby. Doporučená zářivka s paticí G5. Šířka svítidla je 35 cm.
Kód: 90526
Koupelnové světlo k zrcadlu GITA1
Stojací lampa CALDIERO 97147
Stojací lampa CALDIERO je konstruována s paticí E27, maximální povolený příkon 10W. Krytí IP44. Designéři jako materiály zvolili pozinkovanou ocel trendy antracitové barvy a bílý plast. Výška 96,5 cm.
Kód: 97147
Stojací lampa CALDIERO 97147
Venkovní nástěnná lampa RAIANO
Zajímavé venkovní osvětlení hnědé barvy má na výšku 35 cm a na šířku 12,5 cm. Patice E27 určuje velikost použitého závitu u žárovky. Příkon činí 1x 22W. Materiálem se stal plast a pozinkovaná ocel. Kolem mléčného skla jsou rozmístěné mírně prohnuté tyče.
Kód: 91121
Venkovní nástěnná lampa RAIANO
Venkovní svítidlo/sloupek CADIZ 1
Venkovní sloupek je vybaven paticí E27 (lze nahradit úsporným zdrojem). Světelný zdroj není součástí dodávky. Materiálem je kvalitní nerezová ocel a plastové stínítko. Rozměr sloupku na výšku je 110 cm.
Kód: 92336
Venkovní svítidlo/sloupek CADIZ 1
Venkovní stojací lampa CALDIERO 97454
Venkovní stojací lampa CALDIERO je osazena paticí E27 a určena pro maximální příkon 10W. Krytí IP44. Materiály: nerezová ocel, plast. Na výšku měří 96,5 cm.
Kód: 97454
Venkovní stojací lampa CALDIERO 97454
Venkovní osvětlení bílá koule zápich TERRALUNA
Svítidlo pro venkovní účely v podobě bílé koule budou dobrou kombinací s přírodním dřevem i zelení. Svítidlo se světelným zdrojem na závit E27 vnese do vašich zahrad novou vlnu energie a přidá na útulnosti. Svítidlo má krytí IP44, je tedy vhodné do venkovních prostor. Maximální příkon svítidla je 1x 22W.
Kód: 89581
Venkovní osvětlení bílá koule zápich TERRALUNA
Světlo stropní CARPI
Osvětlení s kvalitním plastovým stínítkem se hned tak nerozbije. Okraj je vyrobený z leštěného hliníku. Maximální výkon 1x 240W, světelný zdroj je přibalen. Má nižší ochranu krytí IP20 a není vhodné do koupelny.
Kód: 90448
Světlo stropní CARPI
Venkovní sloupek CATONE
Takový sloupek se osvědčí k osvětlení příjezdové cesty do domu či chodníku. Má vysokou ochranu krytí IP54. Tip závitu pro světelný zdroj E27. Materiálem je pozinkovaná ocel v antracitové povrchové úpravě a stínítko je bílé barvy. Výška sloupku je 79,5 cm.
Kód: 92353
Venkovní sloupek CATONE
Venkovní osvětlení bílá koule zápich TERRALUNA
V této světelné sérii TERRALUNA vám představujeme venkovní svítidlo se zápichem, díky kterému se relax na čerstvém večerním vzduchu stane ještě příjemnějším. Bílá plastová koule zároveň vytvoří kouzelnou dekorace a rázem promění vaši terasu do nové světelné dimenze. Neodolatelný tvar bude ideálním doplněním praktického i pohodlného aranžmá. Je vyrobené pro použití žárovky do patice E27. Svítidlo j
Kód: 89582
Venkovní osvětlení bílá koule zápich TERRALUNA
PORTICI
Stačí jedna lucernička zavěšená u vstupních dveří a váš vstup do domu bude hned pestřejší. Nechejte tak krásně vyniknout její design hned u svého vstupu. Na pergole, kam se také hodí dodá zase romantickou atmosféru. Dejte je kousek vedle sebe a světelná koláž může vzniknout. Můžete do něho použít jak úsporku, tak klasickou žárovku s paticí E27. Výška svítidla činí 35 cm a šířka 14 cm.
Kód: 90208
PORTICI
Venkovní osvětlení bílá koule zápich TERRALUNA
Venkovní světlo se zápichem z kolekce TERRALUNA vás uchvátí krásným vzhledem. Osvědčí se také jako vkusný dárek. Je uzpůsobená pro namontování žárovky do patice E27. Chod svítidla zajišťuje kabel do zástrčky, který je umístěný k lampě. Díky zápichu můžete světlo podle svých potřeb přemístit.
Kód: 89583
Venkovní osvětlení bílá koule zápich  TERRALUNA
Venkovní lampa moderní KALEO
Venkovní stojací lampa je vysoká 57,5 cm. Skleněná bílá opálová koule je posazena na pozinkované ocelové konstrukci, která má antracitové zbarvení. Pro svícení můžete použít úspornou žárovku do patice E27. Má vysoké ochranné krytí IP54, což znamená, že jej lze bez obav umístit do venkovních prostor.
Kód: 91702
Venkovní lampa moderní KALEO
Svítidlo stropní GALAXIA
Moderní stropní osvětlení zasahuje převisem 38,5 cm do prostoru. Hlavní část je bílé opálové sklo s použitím oceli nikl. Krytí IP20 znamená, že je určeno pro instalaci v suchém prostředí v interiéru. Má dálkové ovládání a jeho maximální příkon je 17W. Žárovka je součástí výrobku.
Kód: 91418
Svítidlo stropní GALAXIA
Svítidlo závěsné moderní GALAXIA
Závěsné svítidlo moderního designu je o výšce 110 cm. Ochrana krytí je IP20. Výrobce jako materiál použil kvalitní ocel s niklovou povrchovou úpravou. Stínítko je opálové bílé barvy. 2x 33W je maximální příkon svítidla. Žárovky se dodávají s výrobkem. Je na dálkové ovládání.
Kód: 91382
Svítidlo závěsné moderní GALAXIA
Vysoká lampa venkovní BILBAO
Venkovní lampa se třemi světelnými lucerničkami o příkonu 3x 22W jsou spojením funkčnosti a moderního designu. Nerezová ocel v lomených tvarech uvnitř lucerniček a čirého sklo a přinesou do vašich zahrad vkusnou eleganci. Díky ochraně krytí IP44 je neporézní, prachotěsné a vodě odolné. K umístění k chodníku, do zahrad či k altánku. Fantazii se meze nekladou.
Kód: 89284
Vysoká lampa venkovní BILBAO
Venkovní moderní sloupek na stěnu HELSINKI
Venkovní osvětlení válcovitého tvaru je svou montáží určen na stěnu domu. Tento nadčasový designen s rovnoměrným rozptylem světla dělá ze světla velmi lukrativní a žádané venkovní osvětlení. Výška sloupku zaujímá 39 cm. Převis od stěny je 16,5 cm. Je vyrobeno z kvalitní nerezové oceli s ochranným venkovním krytím, konkrétně IP44.
Kód: 81753
Venkovní moderní sloupek na stěnu HELSINKI
CITY
Luxus a elegance v jednom, to je venkovní osvětlení určené svou montáží na zeď domu. Svítidlo je široké 23, 5 cm a vysoké 26 cm. Je vyrobeno z nerezové oceli, vhodné osadit úsporkou s paticí E27.
Kód: 82309
CITY
Svítidlo venkovní s pohybovým čidlem HELSINKI
Během chvilky díky tomuto venkovnímu svítidlu válcovitého tvaru snadno oživíte váš exteriér. Výška tohoto velice oblíbeného venkovního svítidla na stěnu je 42 cm. Zasahuje 16,5 cm do prostoru. Možné svítidlo osadit žárovkou s paticí E27. Nerezová ocel, která byla na tento model použita je velmi kvalitně zpracována. Stínidlo je z plastu, ovšem k nerozeznání od skla.
Kód: 83278
Svítidlo venkovní s pohybovým čidlem HELSINKI
Venkovní moderní sloupek HELSINKI
Svítidlo je vybaveno ochranným krytím IP 44, které jej značí jako vodě odolnou, což vám zaručí, že vám lampa bude sloužit ještě po dlouhá léta. Výška světelného sloupku je 45 cm. K osazení příjezdových cest, okrasných zahrad nebo k osvětlení altánku pro večerní posezení s přáteli. Je vyrobeno z kvalitní nerezové oceli. Stínítko je bílé barvy z plastu, v nerozeznání od skla.
Kód: 81751
Venkovní moderní sloupek HELSINKI
Venkovní světlo na zeď CITY
Venkovní osvětlení, která má šmrnc. Krásné a designově zpracované venkovní světlo na zeď je vybaveno paticí E27. Barva stínítka je mléčná bílá v kombinaci s nerezovou ocelí. Svou výškou 26 cm a šířkou 23,5 cm osvětlí večerní příchod do domu.
Kód: 88139
Venkovní světlo na zeď CITY
Venkovní svítidlo na stěnu domu CITY
Svítidlo je velmi praktické, moderní s kapkou vznešenosti. Díky čistě hladkým liniím si ho zamiluje každý. Pergolu či zevnějšek domu rázem promění v ráj světelné hry. Venkovní nástěnné svítidlo pochází ze světelné kolekce CITY a je vyrobeno z nerezové oceli. Jeho ochrana krytí je IP44, v krytí IP54, je tedy vhodné do zahrad či na zeď domu.
Kód: 88487
Venkovní svítidlo na stěnu domu CITY
Venkovní svítidlo nástěnné CADIZ 1
Venkovní nástěnné má patici E27 (lze nahradit úsporným zdrojem). Světelný zdroj není součástí dodávky. Materiálem je nerezová ocel a plastové stínítko. Rozměr na výšku je 39 cm a převis j 16,5 cm.
Kód: 92335
Venkovní svítidlo nástěnné CADIZ 1
Venkovní osvětlení nástěnné CITY CLASSIC
Černo zlaté osvětlení z nerezové oceli s bílým stínítkem bude ideálním doplňkem k běžnému rodinnému domu. Báječně vynikne na nové fasádě i u starších chaloupek, kterou rekonstrujete. Svítidlo je zdobené mřížkou. Cela konstrukce je vyrobená z nerezové oceli, což jí zaručuje dlouhou životnost. Stínítko je z plastu v nerozeznání od skla a navíc má velikou výhodu, je při upuštění prakticky nerozbitné.
Kód: 88577
Venkovní osvětlení nástěnné CITY CLASSIC
Nástěnná lampa CALDIERO 97146
Nástěnná lampa CALDIERO je osazena paticí E27, maximální příkon 10W. Krytí IP44. Materiálově kombinuje pozinkovanou ocel v módním odstínu antracit a bílý plast. Výška 24 cm. Převis 18,5 cm.
Kód: 97146
Nástěnná lampa CALDIERO 97146
RIGA 3
Zápustná bodovka s černým okrajem je vyrobená z nerezové oceli, díky čemuž se stává vysoce odolnou. Její ochranné krytí je IP67, což odolá vodě i prachu. Bodovka je vybavena paticí E27 s příkonem na celkových 1x 15W. Ideální pro umístění do podlah.
Kód: 86188
RIGA 3
Venkovní nástěnné osvětlení s čidlem CITY
Každý vstupní prostor do domu, dokonce i ten nepříliš velký se neobejde bez dostatečného osvětlení. Díky detekci pohybu se vám snadno odvděčí krásným a příjemným světlem, jehož světlo vás bude obklopovat v době, kdy ho nejvíce budete potřebovat. Venkovní svítidlo na stěnu domu je zdobené mřížkou a má čistě linie. Stínítko je v mléčné bílé barvě a tělo svítidla je vyrobeno z nerezové oceli, což dáv
Kód: 88144
Venkovní nástěnné osvětlení s čidlem CITY
RIGA 3
Venkovní bodovka má moderní design. Je z nerezové oceli bílá/chrom. Místo vyjmenovávání předností stačí povědět, že se jedná se o velmi odolné svítidlo s krytím IP 67, což nejvíce svědčí o jeho dokonalé kvalitě. Vhodná pro umístění do podlah. Je vyrobené z nerezové oceli a stínítko je z odolného kvalitního plastu.
Kód: 86189
RIGA 3
Venkovní nástěnné osvětlení s čidlem CITY
Venkovní svítidlo s pohybovým čidlem je ideální volbou ke vchodovým dveřím. Společně s okrasnou zahradou vašeho domu vytvoří kouzelnou atmosféru. Nástěnná venkovní svítidlo zdobené mřížkou má čistě hladké linie. Stínítko je v mléčné bílé barvě a tělo svítidla je vyrobeno z nerezové oceli. Zároveň bylo vyrobeno v krytí IP44, což zaručuje ochranu vůči vodě a prachu. Převis od stěny je 9 cm. Svou vý
Kód: 88142
Venkovní nástěnné osvětlení s čidlem CITY
Venkovní svítidlo s pohybovým čidlem sloupek HELSINKI
Díky tomuto venkovnímu sloupku si dopřejete moderní aranžmá, které se hodí do jakékoliv zahrady nebo k osvětlení příchodové cesty do domu. Sloupek je vysoký necelých 50 cm, konkrétně 45 cm. Je vyráběno z nerezové oceli, stínidlo je bílé a z plastu. Provoz je umožněn díky zdroji s paticí E27.
Kód: 83279
Venkovní svítidlo s pohybovým čidlem sloupek HELSINKI
Venkovní světlo SEVILLA
Dopřejte si odpočinek v náruči přírody. Toto venkovní osvětlení se hodí nejen do pergol či teras, ale k osvětlení garáže či zahradního domku. Nástěnná venkovní svítidlo zdobené mřížkou má čistě linie. Stínítko je v mléčné bílé barvě a tělo svítidla je vyrobeno z oceli. Je vyrobeno v krytí IP44, což zaručuje ochranu vůči vodě a prachu. Převis od stěny je 8,3 cm. Vyžaduje ke svému provozu světelný z
Kód: 88119
Venkovní světlo SEVILLA
Venkovní nástěnná lampa CALDIERO 97452
Venkovní nástěnná lampa CALDIERO je konstruována s paticí E27. Maximální povolený příkon činí 10W. Krytí IP44. Materiály: nerezová ocel a plast. Na výšku měří 24 cm, hloubka je 14 cm. Převis ode zdi 18,5 cm.
Kód: 97452
Venkovní nástěnná lampa CALDIERO 97452
Moderní stolní lampička stříbrná FABIO
Moderní lampička nejen na pracovní stůl. Mimo skvělého designu má další funkce. Vypínač je umístěna na podstavci lampičky a je zde možnost otočení svitu. Stolní lampička vyzařuje teplé bílé světlo 2700K o příkonu 1x 11W. Výška je 28 cm. Titanová barva stolní lampičky v kombinaci s černou je nadčasového tvaru a s rovnoměrným rozptylem světla.
Kód: 81526
Moderní stolní lampička stříbrná FABIO