Logo EGLO Svítidla

Náhradní stínítka a stínidla svítidel

Kompletní sortiment náhradních stínítek na všechny svítidla značky Eglo. Náhradní stínítka zasíláme běžně na dobírku Českou poštou. Obvyklá dodací doba je 7-10 dní. Dodáváme stínítka na nová svítidla z aktuální nabídky ale i na svítidla, která se již nevyrábí. Kontaktujte nás na emailu info@svitidlaeglo.cz nebo na telefonu 608 22 84 14 a rádi a ochotně Vám dohledáme náhradní díl, který potřebujete i s jeho cenou.

K dostání mimo náhradních skel a stínidel jsou i některé další náhradní díly, zejména pak šroubení, stmívače a speciální žárovky. Neváhejte nás kontaktovat.

V naší specializované prodejně svítidel nabízíme také náhradní skla k prodávaným svítidlům. Rozbitá náhradní skla pro svítidla lze vyměnit za nová. Náhradní skla do svítidel můžete vyměnit i za jiná, v případě, že se vám stávající svítidlo již okoukalo. U některých svítidel lze totiž náhradní skla měnit u stejného tipu svítidel, díky tomu si můžete poměrně levně obměňovat vzhled místnosti i když se stále jedná o stejné svítidla.